Alumiiniumprofiilide juhtiva tarnija kõrgekvaliteedilised süsteemid pakuvad teie elamu klaasimisel laialdasi võimalusi kaasaegsete ideede elluviimiseks ja kingivad teie lähedastele soojuse, hubasuse ja mugavuse. Schüco toodang vastab disaini, mugavuse, ohutuse ja energiatõhususe poolest kõige kõrgematele nõudmistele. Tunnetage Schüco tipptasemel alumiiniumsüsteemide kvaliteeti.
Lai valik pinnakatteid:

  • RAL-skaala pulbriline pinnakate
  • Metallic pulbriline pinnakate
  • IGP pulbriline pinnakate
  • Puiduimitatsiooniga pulbriline pinnakate Decoral/Naturall
  • Anodeeritud pinnakate (C0/C31/C32/C33/C35)
Schüco Designi lai käepidemete valik võimaldab hoone aknaid ja uksi ühtses stiilis kujundada. Stiilne disain, kombineerimine mehaanilise või mehhatroonilise peidetud aknafurnituuriga erinevate avamisviiside jaoks ning erinevad pinnakatte sordid (anodeerimine, RAL värv 9016/9003/9005, roostevaba teras) võimaldavad hoonele anda harmoonilise välimuse.

Me kasutame oma projektides energiasäästlikke, päikesekaitse- või multifunktsionaalseid klaase. Mitmesuguste kombineeritud klaaside kasutamine klaaspaketis võimaldab suurendada soojusisolatsiooni, vähendada suure klaasitud pinna korral päikese käes tekkivat nn kasvuhooneefekti, parendada akende heliisolatsiooni, ohutust ja vastupidavust sissemurdmisele.
Suurepärane disain
Alumiiniumist aknad rabavad oma disainerlahenduste, erinevate teostusvariantide ja furnituuri liikumise sujuvusega.
Hea soojusisolatsioon
Seeriate HI (high insulation) ja SI (super insulation) parendatud soojusisolatsiooni omadustega profiilide süsteemid on võimelised märkimisväärselt energiakadusid vähendama.
Suur hulk tehnilisi lahendusi
Ettevõtte Schüco üheks eeliseks on selliste lahenduste olemasolu nagu kõrge soojusisolatsiooni tasemega liuguvad ja kokkupandavad uksesüsteemid. Nende süsteemide tehnilised omadused võimaldavad luua kitsaste profiilide ja suuremõõtmeliste klaasidega konstruktsioone, mis lasevad hoonesse maksimaalselt päevavalgust.
Automaatika
Ettevõtte Schüco mitmete innovaatiliste lahenduste seas tuleb ära märkida peidetud automaatsete ajamite olemasolu. Originaalne tehniline teostus võimaldab elektrilise ajami raami sisse paigutada, mis muudab konstruktsiooni visuaalselt harilikust, automaatikaga varustamata konstruktsioonist eristamatuks. Ja see kõik võib olla ühendatud nutimaja süsteemiga, seda võib juhtida nii nupu abil kui automaatselt.
Peidetud automaatne ajam Schüco TipTronic
Schüco on tipptasemel kõrgekvaliteediliste alumiiniumist, PVC-st ja terasest akna-, ukse- ja fassaadisüsteemide turuosa juhtiv tarnija. Schüco toodang vastab disaini, mugavuse, ohutuse ja energiatõhususe poolest kõige kõrgematele nõudmistele.

Kaasaegsetel hoonete pinnakatetel on paindlikud arhitektuurilise kujunduse võimalused, kvaliteetne pind ja stiilne disain. Selleks tuleb järgida mitmesuguseid standardeid, kuid uute süsteemide ja spetsiaalsete lahenduste väljatöötamisel on vajalikud ka individuaalne lähenemine ja erilised katsetusmeetodid. Väga oluline on materjalide omaduste põhjalik tundmaõppimine. Seepärast käivad kogu Schüco toodangu väljatöötamise juurde katsetused ettevõtte tehnoloogilises katsekeskuses, kus viiakse läbi katseid ka oma partnerite konkreetsete projektide tarbeks.

Ettevõte Schüco tegeleb pidevalt uuenduste otsimisega ja – tehnoloogilise liidrina piirdekonstruktsioonide alal – oma toodangu järjepideva täiustamisega. Schüco täiuslikkus saavutatakse tugeva kaubamärgi abil ning tänu kontrollitud kvaliteedile ja suurepärasele disainile. Tänu ökoloogiliselt vastupidavale toodangule annab ettevõte oma panuse looduslike ressursside säilitamisesse ja kannab vastutust inimese ja looduse ees.

Schüco alumiiniumist aknad pakuvad mitmesuguseid disainerlahendusi ja teostusvariante, mis koos parendatud soojusisolatsiooniga soodustab individuaalsete soovide elluviimist ja teie poolt akendele esitatavatele nõudmistele vastamist.

Schüco ukseprofiilide eriline vastupidavus ja uksesüsteemide hämmastavad isolatsiooniomadused on võimelised vähendama märkimisväärselt energiakadusid.

Üheks Schüco eeliseks on kõrgel tasemel soojusisolatsiooniga lükand- ja kokkupandavate uksesüsteemide olemasolu nende tootesarjas. Tänu alati tagatud vastupidavusele võimaldab alumiinium luua kitsaste profiilide ja suurepinnaliste klaasidega konstruktsioone, mis lasevad hoonesse maksimaalselt päevavalgust.

Ettevõte Schüco pakub laia valikut post-tala fassaadide süsteeme, mis võimaldavad ellu viia kõige mitmesugusemaid arhitektuurilisi kontseptsioone ja tagavad koos soojuse säilitamise, ohutuse, automatiseerimise ja disaini lahendustega maksimaalselt paindlikud kasutusvõimalused.

Veel üheks Schüco eeliseks on automaatsete ajamite olemasolu akende ja uste lükandsüsteemides. Kogu Schüco furnituur võimaldab nii käsitsi kui elektromehaanilist juhtimist, samuti hoone automaatika tsentraalsüsteemiga ühendamist. Selline võimalus on tagatud akende, uste ja fassaadide elementidesse paigaldatud liidendite konstruktsiooni ühetaolisusega. Sissemurdmiskaitse tagamise mitmetasemeline kontseptsioon võimaldab toota konstruktsioone, mis vastavad klasside WK1, WK2 ja WK3 nõuetele.

Klaasimine Schüco alumiiniumkonstruktsioonidega

Kui jutt käib maamaja klaasimisest, ei avalda akende materjali valikule mõju mitte ainult esteetilised kaalutlused, vaid ka tulevaste konstruktsioonide staatilised omadused. Miks käib jutt just nimelt maamajadest? Sellepärast, et tüüpilistesse linnakorteritesse paigaldatakse võrdlemisi väikese mõõduga aknad ja nende vahetamisel võib kasutada praktiliselt mistahes materjalist raame. Hoopis teine asi on kaasaegne maamaja. Arhitektid kasutavad oma projektides üha sagedamini suuri klaaspindu. Sageli kogu seina ulatuses. Selliste mõõtmetega klaasid on väga rasked ja siin tuleb juba akende valmistamise jaoks materjali valides selle vastupidavust silmas pidada. Ning väga tihti langeb valik alumiiniumile. Alumiiniumist raamidel on võrdlemisi kitsaste raamide korral head staatilised omadused, mis võimaldab avade klaasimiseks saada maksimaalselt suure pinna.
Nagu näeme, on küsimusega tegelema hakates klaasimise konstruktsioonidele esitatavate nõudmiste nimekiri üsna pikk. Ja erinevad esmapilgul sarnaste süsteemide tootjad pakuvad erineva täielikkuse tasemega lahendusi. Ning paraku tegeleb ainult Schüco kõigi nende ülesannete täielikuks lahendamiseks vajalike süsteemide ja osade tootmisega. Nii profiil kui furnituur, nii tihendid kui käepidemed, nii ukselukud kui hinged, nii automaatsed ajamid kui elektroonika nende juhtimiseks ja omavaheliseks kommunikatsiooniks ja üldse kõik-kõik-kõik elemendid, millel on pistmist konstruktsioonide tootmise ja montaažiga, on Schüco puhul loodud, läbi mõeldud ja toodetud tööde parima lõpptulemuse saavutamiseks. Kuni kinnituskruvideni välja. Ainult sama tootja originaalelementide kasutamine projekti elluviimisel on edu pant. Kui projektis on kõik sõna otseses mõttes peensusteni läbi mõeldud, ei saa mingeid üllatusi tekkida. Ainult originaalvärv, ainult Schüco enda roostevaba kinnitus, ainult Schüco poolt autoriseeritud paigaldaja.
Erinevate ülesannete jaoks on olemas suur hulk just Schüco pakutavaid lahendusi, mille peensustesse me praegu ei lasku, kuid võite olla kindlad – Schücol on alati olemas vastus mistahes küsimusele.
Kirjutage ja helistage meile. Meile tõesti meeldib suhelda meie klientidega.
Phone: +3726682494
Mobile: +37255517147
E-mail:
info@hqglass.ee

OÜ HQ GLASS | REG. 14272481 | VAT EE102039018