Ettevõtte HQ Glass on loodud inimeste poolt, kes omavad suuri kogemusi tööde teostamises erinevates valdkondades, mis on seotud nii ehitise fassaadide (aknad, uksed, rõdud, fassaadide panoraamklaasimine, varikatused ja markiisid, erinevat tüüpi sissekäigud) kui ka nende interjööride (trepid, täisklaasist uksed ja vaheseinad, dušikabiinid) klaasimisega. Me töötame selles valdkonnas rohkem kui 15 aastat.

Iga päev tulevad turule aina uued klaasimiskonstruktsioonid, mis võimaldavad realiseerida isegi selliseid arhitektuurilisi projekte, mis eile näisid olevat ainult kontseptuaalsed, klaasiliigid ja -tüübid, mis kvalitatiivselt muudavad klaasimise võimaluste mõtet kui sellist, selle omadusi ja funktsionaalsust. Olla kursis nende muutustega ja pakkuda lahendusi, mis ühendavad endas kaasaegsete arenduste võimalusi, majandusliku otstarbekust ning samaaegselt mitte kalduda kõrvale füüsika põhireeglitest nii staatikas kui ka soojustehnikas ja kohustuslikus korras arvestada kehtivate ehitusnõuetega – see on HQ Glass kollektiivi poliitika.

Me hindame aastate jooksul loodud suhteid inimestega. Ja teeme kõik, et nende usaldus meie suhtes säiliks ka edaspidi. See on meie jaoks kõige tähtsam.
Ettevõtte teenuste kaart
Kirjutage ja helistage meile. Meile tõesti meeldib suhelda meie klientidega.
Phone: +3726991494
Mobile: +37255517147
E-mail:
info@hqglass.ee

OÜ HQGLASS | REG. 14272481 | VAT EE102039018